Aktualności

Mistrzostwa Świata Dekarzy – Relacja

25 drużyn z 12 krajów świata od kwietnia do października przygotowywało się na MISTRZOSTWA ŚWIATA MŁODYCH DEKARZY w Polsce, ćwicząc pod okiem mentorów w krajowych ośrodkach kształcenia dekarzy by godnie reprezentować swoje kraje.

Przez trzy dni drużyny rywalizowały ze sobą w Warszawie o tytuł mistrzów dekarstwa w trzech kategoriach konkursowych: dach metalowy, dach stromy i dach płaski.  Osiem godzin dziennie pracując na modelach dachowych przygotowanych przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy udowadniali, iż zasługują na tytuł najlepszych.

Miło jest Nam poinformować, że dwa pierwsze miejsca w kategorii dach metalowy i dach stromy należą do POLAKÓW! Pierwsze miejsce kategorii dach płaski zajęli Szwajcarzy. Mistrzowskie drużyny uzyskały największą ilość punktów za wykonanie zadań zgodnie ze sztuką dekarską i zaleceniami producentów, optymalne wykorzystanie materiałów zapewnionych przez organizatorów oraz zachowanie zasad BHP.

Mistrzostwa odwiedziły 32 delegacje z całego Świata w tym m.in. Stany Zjednoczone, Chiny, Rosja, Białoruś, Turcja, Chorwacja, Czechy i Norwegia, pomimo, iż kraje te nie wystawiały swoich drużyn na zawody. Halę MT Polska odwiedziło 4 500 osób w tym dekarze, architekci, właściciele firm dekarskich, przedstawiciele jednostek samorządów regionalnych, szkoły o profilu budowlanym w ramach kampanii edukacyjnej ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI – DEKARZ!

Galeria

26. MISTRZOSTWA ŚWIATA MŁODYCH DEKARZY W WARSZAWIE

Zbliża się największa impreza w branży dekarskiej!

Zobacz zaginarki dekarskie firmy SOREX na żywo i bądź częścią tego niezapomnianego wydarzenia!

 

Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy

 

 • 25 EKIP MŁODYCH DEKARZY Z 19 KRAJÓW ŚWIATA
 • 3 KATEGORIE KONKURSOWE
 • NAJLEPSZE MATERIAŁY DACHOWE I NAJLEPSI PRODUCENCI ZJEDNOCZENI PODCZAS MISTRZOSTW
 • EMOCJE, RYWALIZACJA, CENNE NAGRODY
 • STREFA TARGOWA I LICZNE ATRAKCJE PRZYGOTOWANE SPECJALNIE DLA DEKARZY
 • PRZEBOJOWY PROWADZĄCY – FILIP CHAJZER
 • WYSTAWA WYCZAROWANE Z DREWNA – przygotowana przez najlepszą szkołę drzewną w kraju
 • POKAZY ARTYSTYCZNE I WIELE INNYCH!

 

To już 26 edycja tego wydarzenia. W tym roku najlepsze drużyny dekarzy z całego świata będą ze sobą rywalizowały o tytuł mistrzowski w Warszawie w dniach od 26-28 października 2016 roku na Hali MT Polska przy ulicy Marsa 56/ 62.

 

W trakcie Mistrzostw Świata Polskę reprezentować będą najlepsze drużyny naszego kraju:

 • Mistrzowie Polski w kategorii dach metalowy:

Artur Falkowski i Patryk Żukowski- Mentor: Kamil Muszyński -Województwo Podlaskie

 • Mistrzowie Polski w kategorii dach stromy:

Darek Jurga i Oskar Sworek – Mentor: Tomasz Jurga- Województwo Wielkopolskie

 • Mistrzowie Polski w kategorii dach płaski:

Marcin Minorczyk i Krystian Klara – Mentor: Mirosław Minorczyk- Województwo Małopolskie

 

Wstęp na Halę Mistrzostw Świata jest BEZPŁATNY dla wszystkich odwiedzających. Wejściówki można pobrać na stronie www.dekarz.com.pl/mistrzostwa

SOREX na targach BUDMA 2016 – RELACJA

W dniach 02 - 05 lutego 2016r., firma SOREX brała udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2016. Swoje produkty prezentowało tam ponad 800 wystawców z kilkudziesiąciu krajów. Jak co roku, na targach BUDMA można było zapoznać się z obecnymi trendami rynku budownictwa. Stoisko naszej firmy spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Wiele osób odwiedzało stoisko SOREX, aby zapoznać się z naszymi flagowymi produktami - zaginarkami ręcznymi do blachy. Mogli wypróbować je w praktyce i zobaczyć, jak działają. Jesteśmy dumni, iż nasi klienci uważają maszyny SOREX za najlepsze rozwiązania na rynku maszyn dla dekarzy. Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za przybycie i oczywiście - zapraszamy za rok!

Galeria

SOREX na targach BUDMA 2016

SOREX na targach BUDMA 2016


Polskie Stowarzyszenie Dekarzy jest organizatorem Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy oraz XV Kongresu PSD w dniach 2-5 lutego 2016 roku, który odbędzie się w Hali numer 7 MTP, w Poznaniu, podczas Targów Budowlanych BUDMA. Firma SOREX jako „PARTNER MISTRZOSTW POLSKI MŁODYCH DEKARZY” organizowanych przez POLSKIE STOWARZYSZENIE DEKARZY udostępni swoje produkty jakimi są najwyższej klasy zaginarki dekarskie na potrzeby Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy. Zapraszamy także na stoisko firmy SOREX. Pawilon 7, stoisko nr 6.

SOREX TECHNIC – 2. Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych

baner


W dniach 25-26 listopada 2015r. SOREX TECHNIC będzie obecny na 2. Międzynarodowych Targach Izolacji Przemysłowych. Znajdziecie nas na stoisku D39a. Serdecznie zapraszamy.

Galeria

SOREX – Dystrybucja na terenie Rosji – TAPCO-M

Logo Tapco-M

Kontakt do naszego dystrybutora na terenie Rosji – TAPCO:

Russia Moscow 115419 Ordzhonikidze str, bld.11, block 44
Tel.: +7 (495) 150-02-62

Znak towarowy SOREX

Znak towarowy - SOREX


URZĄD HARMONIZACJI RYNKU WEWNĘTRZNEGO ZNAKI TOWAROWE I WZORY – ŚWIADECTWO REJESTRACJI

Znak towarowy SOREX zarejestrowano dnia 09/02/2015

Aby zobaczyć kliknij TU

SOREX na Targach Budowlanych LUBDOM 2014

W ostatni weekend marca, firma SOREX wzięła udział w targach budowlanych LUBDOM. Przez weekend targi odwiedziło ponad 12 tysięcy zwiedzających. Była to 34-ta edycja targów. Podczas trwania tego wydarzenia, można było zobaczyć pokazy między innymi dekarskie, zduńskie, glazurnicze i rzemieślnicze.

Galeria

Targi w Bydgoszczy

10-tego maja 2014r., firma SOREX wzięła udział w targach w Bydgoszczy. Przygotowaliśmy kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Galeria

Misja handlowa w Bejrucie (Liban)

Kilka zdjęć z wyjazdu delegatów firmy SOREX na misję handlową w Bejrucie, w celu poszerzenia rynków zbytu.

Galeria

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODYCH DEKARZY – SOREX na BUDMA 2014 11/03/2014 – 14/03/2014


Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architekty BUDMA 2014 11/03/2014 – 14/03/2014 firma SOREX wzięła udział w Mistrzostwach Polski Młodych Dekarzy, udostępniając swoje produkty. Na powierzchni blisko 240 metrów w Pawilonie 6 została zbudowana arena mistrzostw dekarskich, które odbyły się 11 i 12 marca. Maszyny i narzędzia firmy SOREX były udostępnione w pawilonie nr 6 na stoisku nr 10. Była to dobra okazja dla tych, którzy chcieli zapoznać się z produktami firmy SOREX i sprawdzić ich działanie.

Galeria

Strony internetowe